Author Topic: Представяне: byFaith  (Read 6092 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

byFaith

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 231
Представяне: byFaith
« on: January 14, 2008, 00:38:13 AM »
Първо искам да кажа, че е удоволствие и привилегия за мен да бъда част от този форум. Бях свидетел на разговорите тук от известно време и най-накрая съумях да се включа. Моята молитва е Бог да запази чисти съдовете, които е благоволил да използва тук, за да бъдат те истински писма написани не с мастило и върху хартия (или на екрана), а върху сърца от плът, и да могат да бъдат четени от всички хора. Ако Бог ме използва като присъствие тук, за да постигне Своята воля, нека Негова бъде славата.

Но нека кажа нещо за себе си. Мъж/младеж на 25 години съм, в момента живея в София. Бог ме намери през 2003 година, и аз дълго време се колебаех дали да Го последвам. Следващите години бяха време на падане и ставане, и на много благодат, за да бъда това, което съм днес--макар да мога и сега да кажа, че без Христос съм нищо. Лесно забравям откъде ме е довел, и такива поводи като представянето са добро напомняне.

Бих казал, че съм още доста незрял в познанието на Бога, и имам много да уча. Надявам се с Божията помощ, да раста заедно вас и да укрепвам в Истината.

Относно никнейма "byFaith" (на български "с Вяра"): избрах го малко спонтанно, защото вярата в Бога за мен е всичко от този момент от живота ми; необходимост и сила, за да мога да свърша дори най-малките неща. Както беше казал един брат преди години, "С вяра седя, с вяра стоя, с вяра ходя." Аз се надявам тази вяра в Божия Син да характеризира живота ми повече от всичко друго.
Кой ще възлезе на хълма Господен? И кой ще застане на Неговото свето място?
Оня, който е с чисти ръце и с непорочно сърце, Който не е предал на суета душата си, и не се е клел на лъжа.
Той ще приеме благословение от Господа, И правда от Бога на спасението си. (Псалом 24:3-5)

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: byFaith
« Reply #1 on: January 14, 2008, 01:22:19 AM »
Добре дошъл byFaith. Този форум отчайващо се нуждае от повече хора, които обичат Господа и Неговото Слово.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: byFaith
« Reply #2 on: January 15, 2008, 12:52:12 PM »
Добре дошъл byFaith. Този форум отчайващо се нуждае от повече хора, които обичат Господа и Неговото Слово.

Амин. Добре дошъл и радвам се че си помежду нас, братко.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8