Author Topic: Представяне: Kristiyan  (Read 5226 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kristiyanstoilov

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 23
Представяне: Kristiyan
« on: January 12, 2008, 23:44:42 PM »
Здравейте !
Казвам се Кристиян и съм на 20 години. Живея и уча в град Стара Загора. Израстнал съм в християнско семейство, но личната ми вяра не е "по наследство". Благодаря на Бог за благоволението Му да ме призове още от малък, за всяка Негова милост и благост към мен и смейството ми. Регистрирах се във форума, желаейки да получа по-добри познания върху словото и да видя различни мниния и гледни точки.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Kristiyan
« Reply #1 on: January 12, 2008, 23:49:08 PM »
Добре дошъл и приятно четене (което първо бихме посъветвали на първо време).
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Kristiyan
« Reply #2 on: January 13, 2008, 00:24:53 AM »
Здравей Кристияне,

Добре дошъл във форума. Радвам се че имаш желание да израстваш в познание на Божието Слово. В наши дни не са много хората, които се интересуват от Словото на Бога, те са твърде ангажирани с традициите и инерцията на собствените си течения и деноминации.

В този форум Писанията са на почит, а мненията и гледните точки на човеците са маловажни. Ние се стремим да търсим Божията гледна точка, като се отричаме от човешката.

Нека Бог да благослови и разшири копнежа ти по Истината.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: Kristiyan
« Reply #3 on: January 13, 2008, 07:07:21 AM »
Здравей и добре дошъл.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8