Author Topic: Планират да флуорират водата в София  (Read 27624 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Re: Планират да флуорират водата в София
« Reply #15 on: February 24, 2011, 20:11:51 PM »
Сега като чета за флуора си казвам: Бог да благослови този зъболекар в Бг,който не ми изписа флуор като бях бременна.Моята лична лекарка ме прати при него да ми изпишел флуор за здрави зъби през бременността.Когато отидох тои ми каза:"Флуор няма да ти изпиша,аз не давам флуор и на детето си." Дълго се чудех,защо така ми каза,но той е знаел защо.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Планират да флуорират водата в София
« Reply #16 on: February 24, 2011, 20:13:17 PM »
Браво, рядко се чуват такива добри примери, но се радвам, че ги има. Бог да благослови човека.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Re: Планират да флуорират водата в София
« Reply #17 on: May 14, 2013, 21:50:59 PM »
   Някои знае ли, дали се е осъществило това флуориране в големите градове???

   Бих добавил също, че водата освен флуор, задълително се и хлорира, а Хлора също е отрова! Не знам, може и други елементи на Менд. таблица да слагат.

   
Флуорът намалява интелигентността на човека и подтиска волята....
   
      Също искам да питам, последните  години, като се къпя в градска среда, да речем апартамент, след това - същия ден чувствам един особен дискомфорт - вялост,апатия, умора...- трудно е да се определи точно, кожата ми става много суха. Същото не ми се случва,  ако се къпя в естествен водоем.
      Известно е, че отровите могат да проникват в тялото и през кожата, та си мисля вероятно ли е, това да е от елементите които прибавят във водата?
      Има ли някои, които да усеща същото, или само аз мисля така?

"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Планират да флуорират водата в София
« Reply #18 on: May 15, 2013, 10:31:25 AM »
Предполагам, че тайно и тихомълком са започнали да флуорират, както го правят с много неща скрито и под масата.

Водата обаче е само един от токсичните елементи на градския  живот. Цялата градска концепция на живот е токсична и то във всяко едно отношение - икономическо, интелектуално, организационно, социално и прочие и прочие. Да не говорим за храните идващи от всевъзможни места с всевъзможни отрови, химикали и радиация в тях. Навсякъде ума на човека е бомбандиран с всякакви отровни изображения, които утвърждават определени модели на мислене и поведение. Тук не говорим само за сексуалните послания, но за внушаване на цялостна ценностна система чрез поредица от добре калкулирани ситуации и картини. Цялата среда стимулира неадекватно поведение, мислене и начин на живот. Самата обстановка потапя ума в една програмирана реалност, която прави човека духовно импотентен, интелектуално неадекватен и физически крехък.

Иначе е вярно, че отровите от водата проникват през кожата, също и чрез вдишване на парите в банята. По същия начин отровите проникват и през очите и през ушите на човека потопен в токсичната среда на града.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

pip

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 23
Re: Планират да флуорират водата в София
« Reply #19 on: May 15, 2013, 23:11:53 PM »
Ами някой използвал ли е зеолит ? Знам че премахва токсините от чешмяната вода и даже притежава абсорбиращи свойства за радиоактивните елементи като Цезий 134 и Цезий 137, стронций, както и към тежките метали /живак, кадмий, олово, цинк, хром/

http://www.svoizbor.com/2012/04/zeolit-klinoptilolit/

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Планират да флуорират водата в София
« Reply #20 on: May 17, 2013, 10:28:36 AM »
От линка който си дала виждам, че този минерал съдържа това: Клиноптилолитът е порест минерал, съставен предимно от алуминий, силиций и кислород.
В случая кислорода има доста очистващи функции.
Относно него виж в тази тема:
http://www.fellowshipbg.org/index.php?topic=746.0

Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]