Author Topic: Представяне: Ashley_Benson  (Read 10614 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bogoizbrania

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 11
Представяне: Ashley_Benson
« on: December 08, 2007, 16:14:49 PM »
Аз съм съсипана от скръб и тъга. Никой не ме обича.

Gerard

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 182
Re: Представяне Ashley_Benson
« Reply #1 on: December 08, 2007, 16:44:14 PM »
Тва някаква шега ли е или откровена лъжа? Ашли се казваш значи, на 21 години, научила български за да не е самотна?! Интересно ми е защо в твоя профил тук http://bogoizbrania.blog.bg/profile.php пише съвсем друга информаця, а информацията в icq-то ти не съвпада с предишните две? Коя от трите информации за теб е вярна или по-скоро никоя?
Ecc 7:3  Sorrow is better than laughter: for by the sadness of the countenance the heart is made better.
Ecc 7:4  The heart of the wise is in the house of mourning; but the heart of fools is in the house of mirth.

pironka

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 157
Re: Представяне Ashley_Benson
« Reply #2 on: December 08, 2007, 17:35:24 PM »
Ашли, добре дошъл във форума!

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне Ashley_Benson
« Reply #3 on: December 08, 2007, 18:25:14 PM »
bogoizbrania, опита ти за присмиване и подигравка с подли лъжи, няма да бъде успешен.

Доколко си християнин, и зачиташ Словото, размисли дълбоко и внимателно на тези думи:

Eph 5:1  И тъй, бивайте подражатели на Бога, като възлюбени чада;
Eph 5:2  и ходете в любов, както и Христос ви възлюби и предаде Себе Си за нас принос и жертва на Бога за благоуханна миризма.
Eph 5:3  А блудство и всякаква нечистота или сребролюбие да не се даже споменават между вас, както прилича на светии;
Eph 5:4  нито срамотии или празни приказки, нито подигравки, които са неприлични неща, но по-добре благодарение.
Eph 5:5  Защото добре знаете това, че никой блудник, или нечист, или сребролюбец, (който е идолопоклонник), няма наследство в царството на Христа и Бога.
Eph 5:6  Никой да ви не мами с празни думи; понеже поради тия неща иде Божият гняв върху синовете на непокорството.
Eph 5:7  И тъй, не бивайте съучастници на тях.
Eph 5:8  Тъй като някога си бяхте тъмнина, а сега сте светлина в Господа, одхождайте се като чада на светлината;
Eph 5:9  (защото плодът на светлината се състои във всичко що е благо, право и истинно).
Eph 5:10  Опитвайте, що е благоугодно на Господа;
Eph 5:11  и не участвувайте в безплодни дела на тъмнината, а по-добре ги изобличавайте;
Eph 5:12  защото това, което скришом вършат непокорните, срамно е и да се говори.
Eph 5:13  А всичко, което се изобличава, става явно чрез светлината; понеже всяко нещо, което става явно е осветено.
Eph 5:14  Затова казва: Стани, ти, който спиш, И възкресни от мъртвите, И ще те осветли Христос.
Eph 5:15  И тъй, внимавайте добре как се обхождате, не като глупави, но като мъдри,
Eph 5:16  като изкупвате благовремието, защото дните са лоши.
Eph 5:17  Затова не бивайте неомислени, но проумявайте, що е Господната воля.

1Jo 2:21  Пиша ви, не защото не знаете истината, но защото я знаете и разбирате, че никаква лъжа не е от истината.

видях че в този форум предлагате братска помощ и реших да се включа с цел изследване на Словото Божие.

За сега не виждам как може да стане това, след като се опитваш да не лъжеш и да се подиграваш още в самото ти представяне.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

bogoizbrania

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 11
Re: Представяне Ashley_Benson
« Reply #4 on: December 08, 2007, 20:33:00 PM »
Правилно братя аз съм най големия грешник, вие сте праведниците и светиите на света.
Бог да има милост над душите и телата ви!

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне Ashley_Benson
« Reply #5 on: December 08, 2007, 21:29:04 PM »
Явно тук имаме човек, който има или раздвоение на личността или е мъж, който обича да се прави на жена или е просто присмивач.

Нито един от тези няма място в този форум.

Помислете, ако дойде някой у вас и се представи с някоя от тези черти горе, просто не му е мястото да е на гости у вас (освен ако не търпите такива).

Нека чуем обяснение от него самия.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне Ashley_Benson
« Reply #6 on: December 08, 2007, 21:35:06 PM »
bogoizbrania, би било добре да обясниш защо още с влизането си във форума се държиш арогантно, правиш фалшиво представяне, изявяваш подигравателен дух и демонстрираш пълно неуважение на правилата.

Може би просто си имал лош ден? Или може би наистина сърцето ти е разяждано от зла жлъч?

Ще ти дадем още един шанс да коригираш тези неправди.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

bogoizbrania

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 11
Re: Представяне: Ashley_Benson
« Reply #7 on: December 19, 2007, 02:27:20 AM »
Благодаря за предоставения шанс и грижата за мен, ако вие можете да помогнете за решаване на упоменатите проблеми ще съм щаслив да го направите. Доколкото разбрах в тази част от форума човек трябва да пише за себе си, това е дейност, която върша  не много добре и съответно правя това, което правят другите, предполагам че не съм се справил добре с това, което е било изисквано от мен, не можах и все още не мога да разбера какво точно да напиша, така че да го одобрите.