Author Topic: Представяне: popa  (Read 5083 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

popa

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 11
Представяне: popa
« on: November 23, 2007, 09:56:58 AM »
Здравейте отново.Благодаря,че ме насочихте къде да се представя.Извинявам се ако не съм го направил но сега ще се представя.Казвам се Пламен и съм от Велико Търново.Студент съм по "Теология" и съм в ІV курс на обучението си.Завършил съм Горско Стопанство. Бивш петдесетен по вероопределение съм , а по дух и вяра християнин познал Православието. Тръгнал съм от малък с Бога,нямам баща и семейството ми не е вярващо.Имах много изпитания но Бог ми се откри.Започнах от Неделно училище,но все чувствах празнина.Насочих се към Православието.Получих кръщение в Св.Дух в Православната църква.10 г.посещавах Петдесетна Църква преди да ме изведе Бог от там.Желаех силно за дух.кръщение в Петдесетницата,но го получих макар и срички на език в Православната Църква.Имам за цел и водителство,видение от Бога да се обединят християните.Икуменист съм до мозъка на костите си.Приемам всякакви мнения и критики и гледам да се уча от тях.В момента специализирам инославни изповедания и Религиозни учения и публикувам статии в интернет.Целтта ми не е да разделям или скарвам тук потребителите а да се води една здравословна богословско-вярваща дискусия.Започнах да чета книгата на Питър Гилкуист"Как да станеш православен" . Много е полезна и ако имате време прочетете я.Има я скачена на сайта на pravoslavieto.com! Това е накратко за мен! И още веднъж се извинявам ако има нещо!!!